obama sosyalist mi.

Birincil sekmeler

[video:

bana tuhaf gelen bir vidyo. yutub'da. işin ilginç tarafı (bana ilginç gelen tarafı) yanındaki obama sosyalist mi anketi. ki reklam şeklinde.

bir çeşit karşı kampanya sanırım.

vidyodaki bazı yerleri anlamadım. MA Ağca kadar olmasa da ingilizcem benim de kötü. ondan.

Etiketler: 

Yorumlar

Çok iyi!
O kadar iyi değil!

Puanlar: 14

‘yukarı’ dedin

bu arada, bu sezon lost final yapıyor; dizinin sonu bir tek Obama'nın kulağına fısıldanmış.. sosyal-ist obamaya..

Çok iyi!
O kadar iyi değil!

Puanlar: 26

‘yukarı’ dedin

aslında sol'un amerika'daki şeysi CeHaPe olmadığı için, ne yazık ki oradaki solculuk liberaller, ultra solculuk pornocular (bkz. playboy'un dergide yazdığı konular ve dosyalarına) ve daily show gibi ultra liberal programlara kalmıştır. amerika bu, boru değil, herhalde her bir şeyi başka türlü olacaktır. fak ye!

Çok iyi!
O kadar iyi değil!

Puanlar: -2

‘yukarı’ dedin

Obama'ya karşı bir kampanya başlatmışa benziyor. Özellikle sağlık hizmetlerine ilişkin değişikliği eleştirdikleri bir anketi var. Anket sağlık reformunun pahalılığını sormaktan 2008'de kime oy verdiğimize kadar güzide sorularla demokratların karşıtı gibi duruyor. 2 gün önce Obama'nın ilk yılının kötü geçtiğini aktaran bir yazı da çıkmıştı. Newsmax magazine kapaktan "Obama Hates Fox News" diyerek de bunu devam ettirmiş.

Newsmax'ın Google reklamları da Obama için "Stop Him" sloganının öne çıktığı bir reklam yürütüyor. Cumhuriyetçiler mi bilemiyorum ama yüklenmeyi sürdürüyorlar. Masaçüses'te Cumhuriyetçi senatör seçilince sağlık reformu tehlikeye girdi diye biliyorum. Merak etmeyelim, Amerika bildiğimiz Amerika.

Türkiye de bildiğimiz Türkiye. Henüz Google Ads ile iktidar hırpalayan muhalefet bizde bulunmuyor.

Çok iyi!
O kadar iyi değil!

Puanlar: 0

‘yukarı’ dedin

Bu ileti 10 yıl önce eklenmiş siteye. Fakat Trump Reyiz sayesinde şimdi Bernie Sanders'in cici amerikayı sosyalist yapabileceği korkusu ile kampanya yürüyor Cumhuriyetçiler. Ey Amerika, er geç bir gün galiba kaçınılmaz olarak sosyalist olacaksın.